Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Eşya Depolama Nedir ?


Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiğimiz Garanti Eşya Depolama; Eşyalarınızın, Evraklarınızın ve Araçlarınızın güvenli ve pratik şekilde saklanmasına sağlayan yeni nesil bir depolama hizmetidir.
Eşyalarımı paketleme hizmetiniz var mı?


Eşya Paketleme hizmetimiz var. Mobilyalarınız ve küçük eşya paketleme (kıyafet, tabak, bardak, kitap, biblo, tekstil v.s.) hizmetimiz bulunmaktadır. Eşya depolama talebiniz ile birlikte, paketleme hizmeti almak istediğinizi iletmeniz yeterlidir.
Paketleme hizmet bedelimiz, eleman sayısı, koli ve kullanılacak malzeme adedine göre değişmektedir.
Eşyalarımı paketlemek için malzeme talep edebilir miyim?


Sağlıklı bir eşya depolama yapabilmek ve eşyalarınızı eşya deponuzda en iyi biçimde koruyabilmek için kolilere, köpüklere ve yardımcı ambalaj malzemelerine ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyaçlarınızı https://www.garantiesyadepolama.com/ adresimiz üzerinden canlı sohbet whatsapp ve telefon numaralarımızdan anlık bilgi alabilir bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Eşyalarımı Garanti Eşya Depolama’dan geri almak istediğimde ne yapmalıyım?


Eşya depolama hizmetinizi sonlandırmak için, https://www.garantiesyadepolama.com/ Anasayfamızdaki tüm iletişim kanallarımızı (mail , telefon , whatsapp , canlı sohbet) kullanarak bizlere ulaşabilir ve sizlerin belirlediği tarihte eşyalarınızı teslim almak için sözleşme ve anahtarınız ile birlikte ilgili adreste hazır bulunmanız yeterli olacaktır.
İhtiyacım olan Eşya Depolama alanını nasıl belirleyebilirim ?


 • Yerinde ücretsiz ekspertiz yaptırarak belirleyebilirsiniz.
 • Depolanacak eşyalarınızın listesini çağrı merkezimizle paylaşarak size gerekecek alanı belirleyebilirsiniz.
 • Depolanacak eşyalarınızın bir listesini E-mail adresimize göndererek, size gerekecek olan Depoyu belirleyebilirsiniz.
Eşyalarımdan bazılarına ihtiyacım olduğunda ne yapmalıyım?


Eşya depolama sürecinin tamamında, eşyalarınızdan bazılarına ihtiyaç duymanız halinde depo alanımızı ziyaret edebilir ya da Getir-Götür hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Getir-Götür hizmetinde PratikDepo’nuz kapınıza kadar getirilir ve ekibimizce ihtiyacınız olan birkaç eşyanın alınması yerine yenisinin konması konusunda tarafınıza yardım edilir.
Sözleşme sürem sona erdi, ne yapmalıyım?


Sözleşme süreniz sona erdiğinde, hiçbir bilgi vermemeniz halinde, sözleşmeniz Garanti Eşya Depolama tarafından otomatik olarak yenilenmektedir .
Sözleşmenizi yenilemek istemezseniz, sözleşme bitiş tarihinizden en az 1 hafta önce bizi aramanız ve deponuzu teslim almak üzere kayıt oluşturmanız gerekmektedir.
Eşya Depolama Sözleşme


Eşya depolama süresi fark etmeksizin her müşteri bir sözleşme imzalamak zorundadır. Sözleşmeniz eşyalarınızı depolamak istediğiniz süre kadar hazırlanmakta ve bu süre içerisinde geçerliliği yürütmektedir.
Eşyalarım güvende mi?


PratikDepo'nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir eşya depolama alanında saklanmakta ve korunmaktadır . Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Eşya depo’nuzda eşyalarınız her zaman güven altındadır.
Anahtarımı bulamıyorum. Bu durumda ne oluyor?


Her müşterimize, eşya depolaması yapılıp sözleşme imzalandığında PratikDepo’sunun anahtarı teslim edilir. Depo anahtarınızı kaybetmeniz halinde, sizlerin nezdinde ve onayı ile kilit kırma yöntemi ile işlem yapılmakta ve yeni kilit sistemi uygulanmaktadır.
Garanti Eşya Depolama nasıl bir Nakliye hizmeti sunar?


Eşya depolama işleminiz için Garanti Eşya Depolama tarafından sunulan nakliye hizmetidir. Eşya depolaması yapmaya karar verdiğiniz de , belirlenen tarih ve saatte Garanti Eşya Depolama ekibi adresinize gelir, mobilya bazlı ürünlerinizin demontajı ve balonlu naylonlarla paketlemesi yapılmaktadır . Hassas ve küçük eşya : Kitap, CD, kıyafet, bardak, tabak, süs eşyası gibi paketlemesi tarafınızca veya dilerseniz ekibimizce yapılmış ve kolilenmiş olan küçük eşyalar ile birlikte Garanti Eşya Depolama'ya yerleştirilir. Ardından PratikDepo’nuzun kapısı kilitlenir ve anahtarı size teslim edilir.
Garanti Eşya Depoşama uluslararası lojistik standartlardaki eşya deposuna götürülür ve burada istiflenerek muhafaza edilir. Teslimat esnasında da Garanti Eşya Depolama adresinize getirilir. Eşya depolaması esnasında, demontajı ekibimizce yapılmış olan eşyaların montajı yapılır. Eşyalarınız alındığı günkü gibi tarafınıza teslim edilir.
Garanti Eşya Depolama Nakliye Hizmeti hakkında detaylı bilgi için Telefon , whatsapp, canlı sohbet veya mail adresimiz den bize ulaşabilirsiniz .
Depom bana özel mi , Başkası erişebilir mi?


Depolarınız size özeldir, içine eşyalarınız yüklendikten ve kapısı tam güvenlikli kilitlenip anahtarı size verildikten sonra tek yetkili siz olursunuz, sizin belirlediğiniz kişiler dışınızda kimsenin deponuzu açmaya yetkisi yoktur.
Aynı anda birden fazla depolama birimi kiralayabilir miyim?


İstediğiniz sayıda depo kiralayabilirsiniz Depo hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
İstediğim zaman kiraladığım deponun kapasitesini değiştirebilir miyim?


Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi arayarak kiralamış olduğunuz deponuzun kapasitesiyle ilgili arttırma veya azaltma talebinizi iletebilir istediğiniz ayarlamayı özgürce yapabilirsiniz.
Garanti Eşya Depolama hizmetlerine nelerin depolanması yasaktır ?


 • Can ve mal güvenliği bakımından tehlikeli olan veya olabilecek her nevi katı, sıvı ve gaz halinde olan madde,
 • Her türlü ruhsatlı veya ruhsatsız silah , mermi , boş kovan , tabanca , av tüfekleri , her türlü havalı ve ateşli silah
 • Tehlikeli, parlayıcı, patlayıcı, zehirli, yanıcı, yakıcı, radyoaktif madde
 • Canlı (kedi , köpek , kuş vb.) veya cansız (doldurulmuş veya cesedi özel bir madde içinde muhafaza edilmiş vb.) hayvanlar ; canlı veya cansız bitkiler ; her türlü canlı
 • Akacak , kokacak , bozulacak erzak ve bozulabilecek her türlü maddeler
 • Kısa sürede bozulabilecek : ham deri , mutfak yağları ve yumurta , temizlik malzemeleri (toz veya sıvı deterjanlar gibi), makine yağları , plastik ve yağlı boya ürünleri
 • Tabiatları ve mahiyetleri veya ambalajları dolayısıyla kişileri tehlikeye düşürebilecek depodaki diğer eşyalara zarar verebilecek madde
 • Haşere ihtiva eden ya da böceklenmiş maddeler , haşere ve böcekleri cezbedici organik ve inorganik maddeler
 • Sağlığa zararlı , koku yayan veya rutubet içeren nitelikte olan madde
 • Organ veya cenaze
 • Depolanacak yeri ve diğer depoları ve saklanan eşyaları tehdit edebilecek her türlü madde
 • Hijyen gerektiren eşya veya madde
 • Alkollü alkolsüz içecek ve mamülleri ; Afyon, morfin, kokain ve esrar gibi uyuşturucu madde ; Tütün ve tütün mamulleri ; yasadışı ve/veya insanlara zarar verebilecek herhangi bir madde ; çalıntı veya kaçak eşya/emti a; ilgili mevzuatlar ile alınması, satılması, taşınması veya elden ele geçmesi yasak edilen her türlü madde
 • Yasa dışı, güvenliği tehdit edici, bir suç işlenmesini teşvik edici ; görsel , basılı , dijıtal vb işaret , resim ve yazılar bulunan eşya
 • Para , çek , senet vb. kıymetli evrak ile altın , gümüş gibi değerli taş ; ziynet eşyaları ile değerli maden, maddi değeri yüksek eşya; Piyano, tablo, tarihi eser, antika niteliğinde maddi - manevi değeri yüksek, sanatsal değer taşıyan obje ve buna benzer nitelikli ürün
 • Yüklenip/indirilmesi veya saklanması zor , ayrıca taşınması insan sağlığına zarar verme ihtimali yüksek olan 100 kg' den ağır tek parça eşyalarla, uzunluğu 2.8 m'den fazla (araçlara sığmayacak uzunlukta) sandık veya demir malzemeler , plaka veya kütle halindeki mermerle, vb eşyalar (Belirli şartlar kapsamında saklanabilir.)
Garanti Eşya Depolama ürettiği Depo Çeşitleri ve Depo Fiyatları ?


Hazır depo ünitlerimizin detaylarını https://www.garantiesyadepolama.com/ sayfamızdan göz atabilirsiniz. Hazır çözümlerimizin dışında çözüm ihtiyaçlarınız için Garanti Eşya Depolama danışmanlarımızla konuşabilirsiniz. Garanti Eşya Depolama olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin talep ve isteklerini doğrultusunda özel çözümler üretmekteyiz .

Ankara Eşya Depolama

Depo Hizmetleri

Ankara Eşya deposu

 

Kiralık Eşya Depoları : Biz Ankarada eşya depolama firması olarak 2009 yılından itibaren size tam güvenli, sigortalı, hijyenik ve kendi eviniz kadar temiz eşya deposu sunmaktayız.

Sık kullanmadığınız ya da evinize sığdıramadığınız ve vazgeçemediğiniz fazla eşyalarınızı bize teslim edin.

Eşya depolatmak istiyorsanız ilk önce yapmanız gereken sıkı bir araştırma yapmak olmalı.

Mutlaka ki eşyalarımız hepimiz için değerli ve anlamlıdır.

Kullanmadığınız , evinize sığdıramadığınız veya fazlalık olarak baktığınız eşyalarınızı

herkese teslim edemezsiniz. Teslim edeceğiniz ellerin güvenilir , kaliteli ve uzman ellere sahip olması gerekir.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise sigortadır. Biz Ankarada eşya depolama olarak bu hususta da size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.Eşyalarınızın hepsi Ankara eşya depolama firması

tarafından sigortalanmaktadır .

Günümüzde bu konuda hizmet veren firmalar bulunuyor ancak Garanti Eşya Depolama profesyonel anlamda bu hizmeti vermektedir. Eşya depolama hizmeti konusunda uzun yıllardan bu zamana hizmet veren firmamızdan destek alarak eşyaların

profesyonel olarak Taşıma ve Depolama sağlanabilir.

Ankara Eşya depolama nakliyat firmamızdan uygun fiyata, kaliteli hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Eşyalarınız bizimle Garantide..

Ev Eşyası depolama hizmeti hassas ve çok ciddi bir iştir, oldukça büyük titizlik ve özveri gerektirir.

En önemli husus ise bu konuda hizmet alınan firmaya güven duyulması gerekir ve Güven konusunda doğru adrestesiniz. Belirli bir emek verip çaba harcayarak aldığımız eşyalarımız hepimiz için çok önemlidir ve takibi bundan kaynaklı kimse değerli eşyalarının başına birşey gelmesini istemeyecektir.  Bu sebeple eşya depolama konusunda hizmet alınacak firmaya mutlaka ama mutlaka güvenmek gerekir ve neyseki siz doğru adrestesiniz . Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz . 

Firmamız Ankara Eşya Depolama alanında profesyonel olarak verdiği tüm hizmetlerden olumlu dönüşler almaya devam etmektedir . Tüm bu sunmakta olduğumuz Ankara Eşya Depolama ,Ankara Evden Eve nakliye, Şehirler Arası NakliyeAnkara Eşya Deposu ve Ankara Kiralık Eşya Depo  Hizmetleri alanlarında En Uygun Fiyat ve En Ucuz Depo Garantisi ile çalışmalarımıza devam ederek her bütçeye uygun seçenekler geliştirmeyi de sürdürüyoruz. Ankara da Eşya Depolama nın En kaliteli hizmetini almak için yapmanız gereken tek şey 

İletişim kanallarımızdan bizlere ulaşmak.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Garanti Eşya Depolama

ankara_esya_deposu%2Cankara_esya_depolar
Ankara_Kiralık_Eşya_deposu.jpg
Ankara_Eşya_Deposu.jpg

Ankara Eşya Depolama 

Ankara Eşya Depolama Eşya Deposu :

 

Garanti Eşya Depolama sosyal medya hesaplarımızdan da Eşya Depolama , Nakliyat ve Eşya Deposu , Ankara Eşya Depo kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.  Şirketimizi takip edebileceğiniz aktif sosyal medya hesaplarımız . Pinterest Garanti eşya depolama profilimiz , Ankara Eşya Depolama ve Ankara Eşya Deposu başta olmaz üzere Facebook , İnstagram , Twitter , Linkedin , Tumblr  ve Youtube kanallarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Sosyal medyada biz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz . Sayfa için TIKLA .